Usługi transportowe i przeprowadzki

Transport krajowy i zagraniczny
Przeprowadzki domów, mieszkań oraz biur

Skorzystaj z naszych usług, jeśli lubisz kompleksowe rozwiązania i wysoką jakość usług. Realizujemy wszelkiego rodzaju usługi transportowe, wykonywane samochodami dostawczymi oraz ciężarowymi. Posiadamy niezbędne, wieloletnie doświadczenie, aby móc wykonać najtrudniejsze zlecenie. Nasi kierowcy to znakomici fachowcy, mający przejechane po kilkaset tysięcy kilometrów po polskich i zagranicznych drogach.

Przeprowadzki

Transport krajowy

Transport międzynarodowy

Dlaczego warto z nami współpracować?

Bezpieczeństwo, terminowość i atrakcyjne ceny to nasze mocne strony. Dobrze wiemy czego oczekują od nas klienci. Powierzając nam swoje rzeczy, liczą na to że zostaną dostarczone terminowo pod wskazany adres. Dokładamy wszelkich starań, aby każda przeprowadzka lub usługa transportowa była wykonana rzetelnie i bezpiecznie. Pomaga nam w tym duże doświadczenie, bardzo dobrzy kierowcy oraz niezawodne pojazdy.

Przeprowadzki

 Wykonujemy przeprowadzki domów, mieszkań oraz biur i pomieszczeń produkcyjnych. Działamy na terenie całej Polski, jak również UE. Realizujemy przeprowadzki międzynarodowe, np. kiedy zmieniają Państwo miejsce zamieszkania z Polski na Niemcy, Holandię, Wielką Brytanię lub inny kraj. Pomagamy również firmom w zmianie siedziby – w kraju i za granicą. Nasze samochody pozwalają bezpiecznie i sprawnie przewieźć nawet największą liczbę rzeczy, zapewniając im maksymalne bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo powierzonych rzeczy. Starannie je zabezpieczamy na czas transportu i stosujemy skuteczne systemy mocowania w samochodach.

Wniesienie i wyniesienie

Oferujemy szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak wynoszenie i wnoszenie mebli i pozostałych rzeczy.

Demontaż i montaż

Meble i inne elementy zabudowane na stałe, które chcą Państwo zabrać ze sobą, mogą być przez nas zdemontowane, zapakowane do samochodu, a po dojeździe na miejsce ponownie złożone w całość.

Przewozimy wszystko

Począwszy od mebli, sprzętów biurowych, sprzętu komputerowego, akcesoriów sportowych, aż po odzież, książki, antyki, elementy dekoracyjne i dzieła sztuki.

Transport krajowy

 

Realizujemy usługi w transporcie drogowym na terenie Polski. Przewozimy rzeczy każdego rodzaju. Od materiałów budowlanych, poprzez meble, komponenty do produkcji, a także części samochodowe i przesyłki drobnicowe. Nasze pojazdy szybko i sprawnie pokonują nawet największe odległości, bezpiecznie i terminowo docierając na czas.

Samochody

Transport krajowy wykonujemy przy pomocy samochodów dostawczych i ciężarowych. Są to pojazdy fabrycznie przystosowane do przewozu rzeczy – posiadają wzmacnianą podłogę, wygodne drzwi, a także systemy mocowań, pozwalające skutecznie zabezpieczyć rzeczy na czas transportu.

Kierowcy

Nasz świetnie przeszkolony zespół kierowców, składa się z fachowców najwyższej jakości. Posiadają oni bogate doświadczenie za kierownicą samochodów, od lat działając w branży transportowej.

Korzystne ceny

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i chcemy im sprostać. W jaki sposób? Oferując przystępne i bardzo konkurencyjne ceny na usługi transportowe w Polsce.

Transport międzynarodowy

 Działamy na terenie całej Unii Europejskiej oraz poza jej granicami. Sprawnie przewozimy ładunki nawet pomiędzy najbardziej oddalonymi krajami. Nasze usługi charakteryzują się niezawodnością i solidnością, a także przystępnymi cenami. Transport międzynarodowy w naszym wydaniu może mieć postać przeprowadzek, jednorazowych zleceń transportowych lub długofalowej, stałej współpracy. Jesteśmy otwarci na wszystkie propozycje i potrzeby naszych klientów.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo ładunkom na wszystkich trasach zagranicznych. Przewożone rzeczy chroni posiadana polisa ubezpieczeniowa, a także wiedza i doświadczenie naszych kierowców.

Terminowość

Dowozimy ładunki w ustalonym terminie, pod każdy wskazany adres. Nasze pojazdy są niezawodne pod względem technicznym, dzięki czemu nic nas nie zaskoczy w drodze.

Wygoda

Zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z realizacją usługi transportowej. Dokumenty przewozowe, potwierdzenia, dokumentacja fotograficzna – to wszystko jest po naszej stronie

Opinie klientów

Doskonała jakość usług i przystępne ceny. Wykonali dla mnie przeprowadzkę biura – wszystko sprawnie i bezpiecznie

Tomasz

Fachowcy w swojej dziedzinie. Od lat współpracuję z nimi w zakresie transportu krajowego, który realizują dla mojej firmy.

Anna

Dobrzy ludzie od transportu. Dowożą mój towar klientom za granicą. Jak do tej pory, wszystko przebiega bez żadnych problemów.

Marcin

Często korzystam z ich usług transportowych. Mają dobrych kierowców i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Polecam wszystkim!

Ola