Transport krajowy i międzynarodowy

Kompleksowe przeprowadzki
– kraj i zagranica

Transport krajowy

Transport międzynarodowy

Przeprowadzki domów

Przeprowadzki biur

Nowoczesne samochody

Doświadczeni kierowcy

Atrakcyjne ceny

Szybkie terminy

Transport to nasza pasja
Od lat realizujemy przeprowadzki i świadczymy usługi transportowe
Wieloletnie oświadczenie, doskonali kierowcy i własna flota samochodów to nasza mocna strona

Przewieziemy wszystko i wszędzie!

Dysponujemy bogatą flotą własnych samochodów dostawczych i ciężarowych. Pozwalają one nam szybko zrealizować każde zamówienie. Nasi kierowcy mają wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym i zagranicznym. Gwarantujemy 100% satysfakcji z jakości, jak również przystępnych cen.

Zobacz nasze samochody

Przeprowadzki

Wykonujemy przeprowadzki mieszkań, domów i firm. Zapewniamy bezpieczny transport mebli, artykułów AGD i RTV, a także sprzętu komputerowego. Specjalizujemy się w kompleksowych przeprowadzkach, obejmujących usługę zniesienia i wniesienia towaru, jak również jego zabezpieczenia na czas podróży.

• Przeprowadzki biur

Przewozimy meble biurowe, fotele, regały, szafki na dokumenty, a także cały sprzęt komputerowy.

• Przeprowadzki domów

Przeprowadzamy całe domy – wszystkie pomieszczenia. Łóżka, meble, szafy, komody, a do tego kompletne wyposażenie kuchni, wraz ze sprzętami AGD, naczyniami itp. – wszystko do ustalenia z klientem.

• Przeprowadzki mieszkań

Wykonujemy przeprowadzki małych i dużych mieszkań. Na życzenie klienta przewozimy całe ich wyposażenie, rozpoczynając od mebli, a kończąc na kartonach z rzeczami osobistymi.

Transport krajowy

Świadczymy wszechstronne usługi transportowe na terenie całego kraju. Współpracujemy z firmami, instytucjami oraz osobami prywatnymi. Nasze pojazdy są fabrycznie przystosowane do przewozu rzeczy, posiadając niezbędne systemy mocowań. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia transportowe, jak i cykliczne kursy w dowolne miejsce w kraju. 

  • Przewóz rzeczy

Transportujemy na terenie całego kraju przedmioty każdego rodzaju: od drobnicy aż po przesyłki gabarytowe. 

  • Usługi spedycyjne

Współpracujemy z firmami, osobami indywidualnymi, jak również firmami logistycznymi, szukającymi sprawdzonych firm transportowych z Polski.  

  • Transport łączony

Istnieje możliwość obniżenia cen za usługi transportu krajowego, poprzez łączenie w jednym kursie większej ilości przesyłek. Pozwala to uczynić wysyłkę ekonomiczną i dostarczyć do większej ilości odbiorców.

Transport międzynarodowy

Współpracujesz z firmami z zagranicy? Dostarczasz im towar lub sprowadzasz go stamtąd do siebie? Jeśli tak, potrzebne są Państwu kompleksowe usługi w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy ich wykonawcą nieprzerwanie od wielu lat. Posiadamy własną flotę samochodową i najlepszych kierowców na rynku. 

  • Spedycja międzynarodowa

Wykonujemy kursy na terenie całej UE i poza jej granicami. Nasi kierowcy posiadają niezbędne umiejętności językowe, aby sprawnie zrealizować każde zlecenie. 

  • Szybko i niezawodnie

Naszym pojazdom niestraszna jest nawet najdłuższa podróż. Nowoczesne i niezawodne, na pewno dowiozą wszystko na czas. 

  • Pełne ubezpieczenie

Każdy transport jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków, kradzieży oraz uszkodzenia ładunku w trakcie transportu. Daje to Państwu poczucie bezpieczeństwa.

Doskonała jakość usług i przystępne ceny. Wykonali dla mnie przeprowadzkę biura – wszystko sprawnie i bezpiecznie

Tomasz

Fachowcy w swojej dziedzinie. Od lat współpracuję z nimi w zakresie transportu krajowego, który realizują dla mojej firmy.

Anna

Dobrzy ludzie od transportu. Dowożą mój towar klientom za granicą. Jak do tej pory, wszystko przebiega bez żadnych problemów.

Marcin

Często korzystam z ich usług transportowych. Mają dobrych kierowców i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Polecam wszystkim!

Ola