O nas

Poznaj historię naszej firmy

Historia w skrócie

 Jesteśmy firmą z miejscowości Kościerzyna w województwie pomorskim.  Istniejemy na rynku od przeszło 15 lat. Od samego początku specjalizujemy się w usługach transportowych. Początkowo wykonywaliśmy je tylko lokalnie, w obrębie naszego miasta i województwa, mając do dyspozycji wysłużonego Lublina. W raz z rozwojem naszej firmy i wzrostem zapotrzebowania na usługi transportowe, powiększyliśmy swoją flotę o zupełnie nowe pojazdy dostawcze i ciężarowe. Tak rozpoczął się nowy etap w naszej historii – wejście na rynek ogólnopolski i europejski, a także wprowadzenie nowej usługi do oferty – przeprowadzki.

Kim jesteśmy

 Nasza firma jest niewielka pod względem zatrudnienia. Pozwala nam to tworzyć między sobą trwałe i ciepłe więzi, oparte na zaufaniu i wspólnym dbaniu o dobro klienta. Działając w branży zaliczanej do najtrudniejszych na rynku, wiemy jak ważna jest współpraca i lojalność. Każdy z nas może tego oczekiwać od współpracowników, wiedząc że nawet w najtrudniejszych chwilach znajdzie u nas wsparcie i pomoc. Te same wartości przekładamy na relacje z klientami, zapewniając im całe swoje zaangażowanie oraz doświadczenie.

Plany na przyszłość

 Mamy szerokie perspektywy na przyszłość. Obejmują one dalsze rozwijanie firmy, wzbogacenie zaplecza samochodowego oraz wprowadzenie do oferty nowych usług. Robimy to jednak stopniowo i w sposób przemyślany, stawiając przede wszystkim na to, co tu i teraz. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, a trudno byłoby je uzyskać, nie posiadając doświadczonej ekipy kierowców. Dlatego nieustannie inwestujemy w ich kursy i szkolenia, jak również w modernizację posiadanych samochodów.

Doskonała jakość usług i przystępne ceny. Wykonali dla mnie przeprowadzkę biura – wszystko sprawnie i bezpiecznie

Tomasz

Fachowcy w swojej dziedzinie. Od lat współpracuję z nimi w zakresie transportu krajowego, który realizują dla mojej firmy.

Anna

Dobrzy ludzie od transportu. Dowożą mój towar klientom za granicą. Jak do tej pory, wszystko przebiega bez żadnych problemów.

Marcin

Często korzystam z ich usług transportowych. Mają dobrych kierowców i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Polecam wszystkim!

Ola