Nasze pojazdy

Dysponujemy samochodami dostawczymi i ciężarowymi. W rękach naszych kierowców to niezawodne narzędzie pracy.

W branży transportowej samochód to najważniejszy element funkcjonowania firmy. Od jego sprawności, niezawodności i pojemności zależy możliwość szybkiego realizowania usług. W naszej firmie korzystamy ze sprawdzonych marek samochodów, które są fabrycznie przystosowane do celów transportowych. Prowadzone przez naszych kierowców, zawsze na czas i zawsze bezpiecznie pomogą zrealizować Państwa transport.

Mercedes dostawczy – plandeka

Podstawowy rodzaj samochodu dostawczego w naszej firmowej flocie. Jego niewątpliwą zaletą jest niezawodność, zwrotność, ekonomiczność, a także duża i ustawna przestrzeń ładunkowa. Jest to pojazd o DMC do 3,5 tony, co oznacza że bez trudu może wjechać do centrum każdego miasta. Nasze pojazdy dostawcze spełniają rygorystyczne normy jakości emisji spalin, dzięki czemu poruszanie się po centrach wybranych miast nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, a tym samym cena przeprowadzki lub transportu jest niska.

Wszystkie nasze pojazdy charakteryzują się ekonomicznym zużyciem paliwa. Przekłada się to bezpośrednio na atrakcyjne ceny usług transportowych i przeprowadzek.

Dbamy o wygodę i bezpieczeństwo naszych kierowców. Nasze pojazdy zapewniają im wszystkie możliwe udogodnienia – miejsce do spania, klimatyzację, webasto i wiele innych.

Dbamy o stan techniczny pojazdów, regularnie wykonując przeglądy oraz wszystkie potrzebne naprawy. Dzięki temu nasze samochody są niezawodne w najdłuższej nawet trasie.

Opinie klientów

Doskonała jakość usług i przystępne ceny. Wykonali dla mnie przeprowadzkę biura – wszystko sprawnie i bezpiecznie

Tomasz

Fachowcy w swojej dziedzinie. Od lat współpracuję z nimi w zakresie transportu krajowego, który realizują dla mojej firmy.

Anna

Dobrzy ludzie od transportu. Dowożą mój towar klientom za granicą. Jak do tej pory, wszystko przebiega bez żadnych problemów.

Marcin

Często korzystam z ich usług transportowych. Mają dobrych kierowców i jeszcze ani razu mnie nie zawiedli. Polecam wszystkim!

Ola